Aktuality

Vážení rodiče, v pátek 18. 10. zasedala mimořádně bezpečnostní rada města. Důvodem byl problém s jednáním skupiny žáků ve věku od 12 do 15 let. V minulém týdnu došlo v odpoledních hodinách k napadení dítěte a je možné, že se nejednalo o jediný případ. Prosíme všechny rodiče, kteří mají negativní zkušenosti s touto skupinou, aby neváhali nahlásit svoje poznatky na obvodní oddělení Policie ČR. Problémové děti jsou velmi aktivní i na sociálních sítích, proto prosíme i o upozornění na případy kyberšikany a vyhrožování ostatním dětem. V rámci školy provedou třídní učitelé se žáky na toto téma pohovory.

číst více

V pátek 4. října se žáci naší školy zúčastní školního výletu do Legolandu. Sraz je v 01,30 před Městským úřadem, Husovo nám. 70. Předpokládaný návrat je v noci z pátku na sobotu cca v 1,00 hod. Veškeré informace podává paní učitelka Romana Pokorná - tel. 736706500.

číst více
28.6.

Vedení školy přeje všem žákům a zaměstnancům školy krásné a odpočinkové prázdniny.

číst více

Žáci devátých tříd vás zvou na letošní akademii, která se koná v úterý 18. června v sokolovně. Téma - Cesta kolem světa. V 8,30 začne vystoupení pro 1. stupeň, v 10,30 pro 2. stupeň. Začátek hlavního vystoupení bude v 16,00 hodin. Přijďte ve kterémkoli čase.

číst více

Srdečně Vás zveme na výstavu výtvarných prací našich žáků do galerie Šatlava. Zahájení výstavy se koná v pondělí 3. 6. v 15 hodin, výstava potrvá do 21. 6.

číst více

Od 1. 6. 2019 je změna výdejní doby obědů a to od 11.30 do 14.00 hodin. Z hygienických důvodů se obědy do přinesených nádob od 1. 6. 2019 nevydávají. Oběd je určen k přímé konzumaci ve školní jídelně. Na své riziko si může sám strávník oběd přendat z talíře do vlastní nádoby na vyhrazeném místě.

číst více

Třídní schůzky "předškoláků" se konají v úterý 21. 5. v 17 hodin v budově na Husově náměstí (budoucí 1.A a 1.C) a v úterý 11. 6. v 17 hodin v budově v ul. Žitomířská (budoucí 1.B). Všichni zákonní zástupci dostanou pozvánku na e-mail, který uvedli u zápisu.

číst více

Vzhledem k nárůstu počtu tříd od nového školního roku přijmeme učitele AJ. Město Český Brod má v současné době byt k pronájmu, který je v případě zájmu k dispozici. Další informace podáváme v ředitelně školy.

číst více