Akce

Teribear 2018

12.9.2018

V úterý 11. září vyjelo 115 žáků druhého stupně naší školy na pražský Vítkov, kde se zúčastnilo charitativního běhu Teribear 2018. Za každý uběhnutý kilometr přispějí sponzoři akce 30 korunami nadaci Terezy Maxové. Peníze pak putují potřebným dětem. Den se velmi vydařil, běžcům přálo počasí a všichni účastníci mohli mít radost, že přispěli na dobrou věc.

číst více

Úspěch žáků 4.A

21.5.2018

Žáci ze třídy 4.A pod vedením paní učitelky Květy Vostruhové se zúčastnili soutěže knižního nakladatelství Grada s názvem Zpíváme se Zdeňkem Svěrákem a Jaroslavem Uhlířem. V soutěži zvítězili a vyhráli tři knihy s podpisy Svěráka a Uhlíře. Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=xuWCf3W_PFA

číst více

OVOV 2018

14.5.2018

Dne 9. 5. 2018 proběhlo v Čáslavi krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Zatímco v soutěži družstev se nám moc nedařilo, v soutěži jednotlivců jsme obsadili medailová místa. Vojtěch Vopařil (9. A) 2. místo a Romana Brzáková (7. A) 3. místo. Oběma žákům k umístění gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

číst více

Naši skauti

25.4.2018

Do naší školy chodí hodně skautů a skautek a ti se rozhodli udělat si společnou fotku dne 24. 4. na svátek sv. Jiří. Svatého Jiří si skauti na celém světě vybrali za svého patrona díky jeho chrabrosti a šlechetnosti.

číst více

TONDA OBAL NA CESTÁCH

21.3.2018

Program "Tonda obal na cestách" o třídění a recyklaci odpadu proběhl ve všech ročnících školy. Čtyři lektoři prošli třídy a seznámili naše žáky se zásadami třídění odpadu.

číst více

Barevný týden

21.2.2018

Myšárna se pěkně vybarvila! A to během akce Barevný týden, která probíhala v rámci projektu Hrdá škola. V pondělí jsme byli červení, v úterý žlutí, v dalších dnech modří, černí a vícebarevní. Bavili jsme se, hledali pozapomenutá trička a nadšeně se fotili. Ani učitelé se nenechali zahanbit...

číst více fotogalerie

Turnaj ve florbalu

7.2.2018

V úterý 6. 2. uspořádala devátá třída za výrazné podpory pana učitele Kropáčka florbalový turnaj pro žáky školy. Celkem se zúčastnilo devět týmu 2. stupně. Všechny zápasy - bylo jich 36 - probíhaly v duchu fair-play. Žáci hráli se sportovním nadšením. Bylo zřejmé, že je hra baví. S velkým překvapením vyhrála třída 7.B. Celé sportovní dopoledne bylo úspěšné. Další pokračování plánujeme na konec školního roku.