7. prosince se osmáci a deváťáci naší školy vydali na poznávací zájezd směr Drážďany. První zastávka byla na loveckém zámečku Moritzburg, kde probíhá výstava o filmu Tři oříšky pro Popelku. Díky krásnému počasí si děti užily nejen interiéry zámku, ale i malebné zahrady a rybníky. Poté se nabažené kouzelnou atmosférou zimní pohádky přesunuly do Drážďan. Zde navštívily několik vánočních trhů, ale také významné památky.

číst více fotogalerie

Akce v listopadu

5.12.2017

Všichni čtvrťáci navštívili IQ park v Liberci, druháci a třeťáci byli v KD Svět na divadelním představení pro děti. Žáci 2. stupně se dozvěděli zajímavosti o Vietnamu také v KD Svět. Do TPCA zajeli na exkurzi žáci devátých tříd. Chlapci a dívky se zúčastnili florbalových turnajů.

číst více

Halloween 2017

9.11.2017

Halloweenský workshop připravila 9. A pro své mladší spolužáky. Ve čtyřech půlhodinkách se mohli učit tančit podle Michaela Jacksona, čarovat s bradavickými žáky, zkusit si nalíčit strašidelný obličej a po pohádce o Nebojsovi si zahrát třeba pantomimu.

Plavání

25.9.2017

Upozorňujeme žáky a rodiče, že výuka plavání začne v druhém pololetí tohoto školního roku a bude se týkat žáků druhých tříd.

číst více

Úspěch našeho žáka

19.4.2017

Jan Kvasnička ze 4. B postoupil do finálového kola matematické soutěže PANGEA, které se bude konat 5.5.2017 v Praze. Základního kola soutěže se zúčastnila celá třída, Honza skončil na 3. místě v kraji a na 24. místě v celé ČR. Gratulujeme.

číst více

Ochutnávka ovoce

29.3.2017

Ochutnávka ovoce proběhla na naší škole pro všechny žáky prvního stupně. Děti si vyrobily z ovoce a zeleniny špízy a ježky.

číst více

Úspěch našich fotbalistů

22.3.2017

Naši fotbalisté dosáhli velkého úspěchu na turnaji v sálové kopané v Kolíně, kde obsadili třetí místo. Družstvo hrálo ve složení J. Granilla, V. Vopařil, A. Brabenec, D. Jícha, T. Starý, V. Houžvička, T. Chábera, J. Sklenář, P. Šafář a L. Dukay.