Akce

Den v přírodě

8.11.2018

V úterý 6. listopadu proběhl na naší škole projektový den. Většina tříd se vydala do přírody nebo okolních měst. Navštívili jsme Nymburk, Kouřim, okolí Českého Brodu, některé děti uklízely les na vrchu Klepci...

číst více fotogalerie

Na kole do ZZN

11.10.2018

Průzkumná skupina našich cyklistek vyrazila tento týden do areálu bývalého ZZN, kde vzniká dopravní hřiště. Osmačky otestovaly křižovatky, zatáčky i kruhové objezdy.

číst více

Zájezd do Legolandu

9.10.2018

V letošním roce jsme žáky šestých ročníků přivítali zábavnou formou a to zájezdem do německého Legolandu. Děti měly možnost navázat nová přátelství a upevnit si ta stávající. Abychom si Legoland užili naplno, vyrazili jsme v časných ranních hodinách. I přesto jsme měli plno energie a síly. Žáci měli možnost vyzkoušet všechny atrakce, které zábavní park nabízí. Nejoblíbenější byly horské dráhy, lodě a dračí kolotoč. Odvážíme si nejen úžasné zážitky a kostičky lega, ale i hračky, plyšové psy a donaty. To vše bylo umocněno nádherným slunečným počasím.

číst více fotogalerie

Přespolní běh

26.9.2018

V úterý 25. 9. 2018 se žáci druhého stupně naší školy zúčastnili okresního kola závodů v přespolním běhu v Kolíně. Největšího úspěchu dosáhly žákyně 8. a 9. tříd, které ve složení Lucie Blažková, Romana Brzáková, Karolína Čechová, Sára Dlouhá, Eliška Majerová a Alice Veranová získaly stříbrné medaile v kategorii týmů. Individualní bronzovou medaili vybojoval v kategorii stejně starých chlapců Filip Saska z 8.B. Velmi úspěšně si počínala také Denisa Blažková z 6.A, které jen těsně unikla medaile a obsadila čtvrté místo v kategorii mladších žákyň. Individuální bramborovou medaili v kategorii starších žaček přidala ke stříbrné týmové medaili ještě Romana Brzáková z 8.A.

číst více fotogalerie

Teribear 2018

12.9.2018

V úterý 11. září vyjelo 103 žáků druhého stupně naší školy na pražský Vítkov, kde se zúčastnilo charitativního běhu Teribear 2018. Za každý uběhnutý kilometr přispějí sponzoři akce 30 korunami nadaci Terezy Maxové. Peníze pak putují potřebným dětem. Den se velmi vydařil, běžcům přálo počasí a všichni účastníci mohli mít radost, že přispěli na dobrou věc.

číst více

Úspěch žáků 4.A

21.5.2018

Žáci ze třídy 4.A pod vedením paní učitelky Květy Vostruhové se zúčastnili soutěže knižního nakladatelství Grada s názvem Zpíváme se Zdeňkem Svěrákem a Jaroslavem Uhlířem. V soutěži zvítězili a vyhráli tři knihy s podpisy Svěráka a Uhlíře. Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=xuWCf3W_PFA

číst více

OVOV 2018

14.5.2018

Dne 9. 5. 2018 proběhlo v Čáslavi krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Zatímco v soutěži družstev se nám moc nedařilo, v soutěži jednotlivců jsme obsadili medailová místa. Vojtěch Vopařil (9. A) 2. místo a Romana Brzáková (7. A) 3. místo. Oběma žákům k umístění gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

číst více

Naši skauti

25.4.2018

Do naší školy chodí hodně skautů a skautek a ti se rozhodli udělat si společnou fotku dne 24. 4. na svátek sv. Jiří. Svatého Jiří si skauti na celém světě vybrali za svého patrona díky jeho chrabrosti a šlechetnosti.

číst více

TONDA OBAL NA CESTÁCH

21.3.2018

Program "Tonda obal na cestách" o třídění a recyklaci odpadu proběhl ve všech ročnících školy. Čtyři lektoři prošli třídy a seznámili naše žáky se zásadami třídění odpadu.

číst více

Barevný týden

21.2.2018

Myšárna se pěkně vybarvila! A to během akce Barevný týden, která probíhala v rámci projektu Hrdá škola. V pondělí jsme byli červení, v úterý žlutí, v dalších dnech modří, černí a vícebarevní. Bavili jsme se, hledali pozapomenutá trička a nadšeně se fotili. Ani učitelé se nenechali zahanbit...

číst více fotogalerie