Aktuality

Storno zájezdu zaplatí škola

2.4.2020

Oznamujeme rodičům žáků, kteří se měli účastnit zájezdu do Anglie, že storno poplatek zaplatí škola. Částka, kterou jste zaplatili, bude převedena na účet, ze kterého byla odeslána.

číst více

Storno zájezdu - další informace

31.3.2020

V souvislosti se zrušením zájezdu do Anglie se nám množí připomínky a dotazy k výši storno poplatku. V tuto chvíli řešíme s naším právníkem stanovení konkrétní odpovědnosti mezi námi a cestovní agenturou. Dále budeme celou záležitost řešit se zřizovatelem. O vývoji celé situace vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

číst více

Projekt školní družiny

30.3.2020

Vážení rodiče, nabízíme vašim dětem projekt "On-line družina". Určen je pro žáky 2. - 4. ročníků. V rámci on-line komunikace budeme s vašimi dětmi v kontaktu formou nenáročných výtvarných, kreativních, sportovních a podobných činností. Vše je nepovinné, ale budeme rády, když se zapojíte. Napište prosím na e-mail: Druzina234@2zscbrod.cz. Přejeme pevné zdraví. Vaše vychovatelky

číst více

Další potvrzování žádostí o ošetřovné

24.3.2020

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy bude vydávat ekonomka vždy v úterý od 8,00 do 11,00 v kanceláři školy v budově Tyršova 68. Žádost si můžete stáhnout a předvyplnit (O škole - ke stažení). Na e-mail zscbrod-hanamajerova@seznam.cz ji můžete poslat i elektronicky. Potvrdíme ji a pošleme zpět.

číst více

Zrušení školního zájezdu do Anglie

22.3.2020

Vážení rodiče, vzhledem k situaci, která panuje po celém světě, jsme nuceni zrušit plánovaný vzdělávací zájezd do Anglie, který byl naplánovaný na duben 2020. Jsme si vědomi toho, že jste za zájezd již zaplatili plnou cenu a v současné chvíli jednáme s cestovní kanceláří o storno podmínkách. Hned jak budeme mít oficiální vyjádření cestovní kanceláře Monatour a. s., dáme vám neprodleně vědět. Děkuji za pochopení. Ing. Jitka Belačíková

číst více

Informace k zápisu

19.3.2020

Vážení rodiče předškoláků, vyhlášený termín zápisu se ruší. Zápis do prvních tříd bude probíhat dle opatření MŠMT bez osobní přítomnosti dětí, pokud to bude možné, i bez osobní přítomnosti zákonných zástupců. O konkrétní organizaci zápisu na naší škole budete včas informováni.

číst více

Informace k předávání úkolů

17.3.2020

Žádáme všechny žáky nebo zákonné zástupce, aby poslali do čtvrtka 19. 3. e-mail svému třídnímu učiteli, do předmětu napište jméno a příjmení. Použijte e-mail třídního učitele, který je uveden na stránkách školy (O škole - zaměstnanci). Tím třídní učitelé získají e-mailový kontakt na své žáky. Veškeré informace a úkoly budou potom předávány prostřednictvím třídních učitelů.

číst více

Další informace

15.3.2020

Zítřejší pedagogická rada je z pochopitelných důvodů zrušena. Ruším rovněž ředitelské volno, které bylo původně vyhlášeno na 11. a 12. května. Ze stránek jsem smazal e-mailové adresy zaměstnanců. Postupně jsou nahrazovány e-maily, které budeme používat během "výuky na dálku". Žákům dopřejeme ještě dva až tři dny bez úkolů jako náhradu za zrušené ředitelské volno. Ve středu 18. 3. zde budou informace o způsobu předávání domácích úkolů.

číst více

Žádost o ošetřovné

12.3.2020

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy bude vydávat ekonomka školy ve dnech 16., 17. a 18. 3. od 8,00 do 10,30 v kanceláři školy v budově Tyršova 68. Příští týden v úterý 24. 3. od 8,00 do 11,00. Žádost si můžete stáhnout a předvyplnit (O škole - ke stažení). Na e-mail zscbrod-hanamajerova@seznam.cz ji můžete poslat i elektronicky. Potvrdíme ji a pošleme zpět.

číst více